Informace – změna způsobu objednávání vstupenek do Divadla Jana Kašky.

Informace – změna způsobu objednávání vstupenek do Divadla Jana Kašky od prosince 2019.

Vážení návštěvníci našeho Divadla Jana Kašky.

Od prosince 2019 přecházíme u většiny představení na nový způsob objednávání vstupenek, a to přímou platbou prostřednictvím systému GoOut. Možnost zakoupení vstupenek prostřednictvím přímé platby končí dvě hodiny před začátkem představení. Neprodané vstupenky si můžete zakoupit na divadelní pokladně, která se otvírá půl hodiny před začátkem představení a platba probíhá v hotovosti.

Platbu vstupenek přes systém GoOut nelze stornovat a tedy není možnost vstupenky vrátit. Vstupenky si budete moci zakoupit na zvolené představení či akci nově také na divadelní pokladně (platba v hotovosti), která bude otevřena při každém našem představení v Divadle Jana Kašky.

Dále zavádíme nově na loutková představení sezení na místo.  Žádáme všechny návštěvníky, aby respektovali, že první dvě řady sedadel jsou výhradně určené dětem!

Vstupné je stanoveno na 90 Kč za dospělého a 60 Kč za dítě v celém sále. Proto, pokud si budete kupovat dětskou vstupenku do 3 až 7 řady, musíte zadat Vstupenka/Sleva Děti(-30 Kč).

Veškeré informace o Divadle Jana Kašky najdete na http://www.divadlozbraslav.cz/ či https://goout.net/cs/divadla/divadlo-jana-kasky/qacb/

Na představení, kde se bude vybírat dobrovolné vstupné tzv. do klobouku, nebude možné si objednat vstupenky přes systém GoOut, jen si je budete moci zarezervovat na stránkách divadla. 

Věříme, že přijmete tuto změnu s pochopením a těšíme se na vaši návštěvu.

Zbraslavská kulturní společnost