27.04.2022

Divadelní přehlídka Pohádkový POPAD, sobota 21. května 2022 Divadlo Jana Kašky

Vážení diváci a návštěvníci našeho divadla. Dovolujeme si vás pozvat na pražskou oblastní přehlídku amatérského divadla pro dětské diváky, kterou organizuje Amatérská divadelní asociace za podpory Ministerstva kultury ČR a městské části Praha – Zbraslav.

Program přehlídky

10.00 hod.

Divadlo Nahoď Praha – Dominik Melichar: DRAČÍ KRÁLOVSTVÍ

Pan král má starostí nad hlavu – princezna Hvozděnka si nechce vzít rytíře Housku ze Strouhané a raději odletí na výlet s opravdovým drakem, sůltán Solimám chce osolit zámecké rybníky a do toho všeho je potřeba vymyslet královský znak. Veselé představení s živou hudbou a (téměř) živým drakem.

11.30 hod.

DS Gaudium – Jiří Žáček: KOLIK MÁ PRAHA VĚŽÍ

Představení je sestaveno z veršů Jiřího Žáčka do pohádkové procházky Prahou. Barevné kostky a deštníky, ze kterých vznikají věže, mosty, kašny, si hrají dvě děti. Těm sekundují tři dospělé ženy, které se proměňují v babičku, kouzelníka, vodníka, tatínka...

14.00 hod.

Divadlo Inkognito – Petr Lněnička: STRAŠIDÝLKO Z METERWILLU

Když se na opuštěném hradě potkají hamižný duch, arogantní skotský šlechtic a notorický zloděj, může se stát cokoli, zvláště když ve hře jsou brýle, poklad a golfový míček.

16.30 hod.

Divadlo Máj Praha – Duo Dindono: DUO DINDONO – BŮHVÍCO SE PŘIHOD

Co se hraje? Nikdo neví. Improvizovaná pohádka, která vzniká přímo před vámi. Přijďte se podívat na představení, jehož začátek, průběh a konec nezná nikdo, dokonce ani herci ne.

 Vstupné 50 Kč | Děti 30 Kč | Permanentka na celý den 100 Kč

 

 

 


Fotogalerie